Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
103 posty 1404 komentarze

Konstruktywna alternatywa: RACJONALIZM

Redaktor1966 - Piotr Kołodyński - autor-redaktor: www.wolnyswiat.pl

M.in. pandemia/ratowanie starców, degeneratów...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pogrążanie, w tym doprowadzanie do kryzysu gospodarczego, społecznego, biedy, chorób, rezygnacji z prokreacji przez ludzi młodych, zdrowych, pracujących, pożytecznych, wartościowych...

Widzi ktoś różnicę między dbającym o zdrowie, zadłużanym przez państwo 18 latkiem, który ma się zająć pracą, prokreacją, a 58 letnim nikotynowym, alkoholowym na rencie czy emeryturze degeneratem? Bo ludzie anormalni, obłąkani, religijni, utopijni, system lecznictwa, polityczny nie widzą...!!

 

 https://www.zadluzenia.com/ile-polacy-wydaja-rocznie-na-papierosy/

Papierosy pali aż 26% Polaków. W tym roku na wyroby tytoniowe nasze społeczeństwo przeznaczy łącznie prawie 30 miliardów złotych.
 
Paczka papierosów musi kosztować około 400 zł, bo przy obecnej cenie za resztę płacą niepalący. Prawdziwy koszt wyliczony na uniwersytecie politechnicznym w hiszpańskiej Cartagenie to 104 euro dla mężczyzny i 75 euro dla kobiety - donosi labspaces.net.
 
"Polacy w 2019 roku wydali na alkohol ponad 36,6 mld zł."
 
„ANGORA: ANGORKA” nr 36, 03.09.2006 r.: ILE KOSZTUJE PIJAK (...) WHO oblicza, że budżet państwa [z powodu osób pijanych] traci na leczenie, usuwanie skutków wypadków drogowych, wymiar sprawiedliwości, służbę zdrowia czy spadek wydajności pracy mniej więcej 2 do 3 proc. PKB. W Polsce wyniosło to np. w roku 2005 od 20 do 30 mld złotych.
 
http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | Poniedziałek 17.10.2011, 22:54
TYLE KAŻDY DOPŁACA DO PICIA INNYCH
Koszt społeczny konsumpcji alkoholu.
Wydatki na leczenie alkoholików, ich rodzin i ofiar wypadków - spowodowanych przez pijanych - składają się na ponad 220 mld dolarów rocznie. Oznacza to, że do każdego wypitego w USA drinka przeciętny Amerykanin dopłaca 2 dolary - donosi winnipegfreepress.com.
Dla porównania, palenie obciąża budżet kraju na poziomie 160 mld dolarów rocznie. Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób, CDC obliczyło to na podstawie najnowszych danych określających całkowity koszt społeczny picia alkoholu. To pierwsze takie badanie od 12 lat.
Brano pod uwagę spadek wydajności w pracy, zniszczenia spowodowane wypadkami drogowymi, leczenie marskości wątroby i koszt przestępstw dokonanych pod wpływem alkoholu - wylicza portal.
80 proc. kosztów ponoszą władze lokalne, resztę rodziny alkoholików, oni sami i ich ubezpieczyciele i ofiary. Raport CDC znalazł się w piśmie "American Journal of Preventive Medicine". | JS
 
 
Wydatki ZUS w 2020 wyniosą 57,4 mld zł – uzasadnienie noweli budżetu.
 
W tym roku budżet państwa do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS) dołoży 62 mld zł.
 
FUNDUSZ UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH―PLAN NA 2020 r.
Planowane koszty ustalono na kwotę 261,4 mld zł.
 
2020-09-10: "Zadłużenie Polski wzrosło w tym roku o 216,7 mld zł (+20,7 proc.) - podało Ministerstwo Finansów w komunikacie."
"Ponad 1,52 bln zł - tyle ma wynosić dług państwa pod koniec 2021 roku."
 
 
"Narodowy Fundusz Zdrowia chce wydać 102 mld zł na leczenie w 2021 roku."
 
 
- To cena ratowania ludzi schorowanych, starych, alkoholowych, nikotynowych, narkotykowych, żywieniowych degeneratów i tak żyjących, leczonych na koszt ludzi młodych, zdrowych, pracujących, z perspektywą(""), którzy i tak, z powodu chorób, podeszłego wieku, w efekcie leczenia, trucia się, umrą - podatnych na zakażenie i ciężki przebieg zakażenia... Ale wcześniej będą skażać, zarażać, zakażać, demoralizować, wciągać bezpośrednio, pośrednio, w degeneractwo...
 
 
Jak poradzić sobie m.in. z koronawirusem:
- trzeba zmniejszyć zagęszczenie ludzi
- potrzebna jest pozytywna, odpowiedzialna selekcja w dostępie do lecznictwa
- trzeba stosować eutanazję oraz komisyjne uśmiercanie, w tym degeneratów/pasożytów, którzy m.in. roznoszą mikroby, zarażają, demoralizują, wciągają w trucie się, pasożytnictwo
- nie wolno niepotrzebnie dawać antybiotyki i inne lekarstwa... ludziom!!
- nie wolno dawać zwierzętom antybiotyki, hormony, zwierzętom roślinożernym produkty pochodzenia zwierzęcego itp.!
- należy nieskażać powietrze, wody, gleby, stosować prawidłowe odżywianie, w tym z mikroelementami, co zapewnia dużą odporność
- trzeba wprowadzić bezdotykowe otwieranie drzwi, takie uruchamianie urządzeń użyteczności publicznej
 
 
[b]WYDANIE SPECJALNE! Nadzwyczajne posiedzenie Sejmu! Stan wyjątkowy w Polsce? \\ KORWiN TV[/b]
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Co to za propaganda ?. Kto to sponsoruje ?. https://www.youtube.com/watch?v=1EW2uBCUA7M
 • "Wypłukać i powtórzyć." - "Rinse and repeat."
  https://www.youtube.com/watch?v=sbUv7CQNQ_M
  Bogumił Boguchwał
 • Ciekawe/dziwne jest to, że EL-iciarze wrzeszczący an alarm PRZELUDNIENIA i konieczności LUDOBJSTWA, ZUMUSZJA do SZCZEPIONEK
  mających "RATOWAĆ" życie, w tym i STARCÓW ???!!!!!  Bill (KOZIOŁ = mason = satanista) Gates (Brama piekieł) nie mógł sobie poradzić z ViRusami infekującymi Microsoft OS Windows, a bierze się za ViRusy NIEWIDZIAŁNE nawet dla MIKRO-SKOPÓW EL-EKRO-NOWYCH :)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Bogumił Boguchwał
 • Must watch this from 1980'
  .  Expose The Illuminati
  https://www.youtube.com/channel/UC02uVb8fhmoFaIaOjMTxj3w


  A Workshop with Bill Cooper
  https://www.youtube.com/watch?v=9HpEoHXHfbU  Bogumił Boguchwał
 • Każda metoda
  wyniszczania znienawidzonego człowieka na Ziemi - jest dobra dla tych - co to ich ojcem jest diabeł - to chyba jasne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930